Інформація для батьків

Ви на сторінці найчастіших запитань щодо роботи компанії «Junior Achievement Україна» та її програм навчання підприємництва. Для зручності всі запитання-відповіді впорядковані окремими розділами.

Якщо ви не знайдете відповідь на ваше запитання, ми завжди готові відповісти на нього персонально в месенджері через наші сторінки у Facebook та Instagram.

Які основні переваги участі в програмах навчання підприємництва Junior Achievement?

Дитина отримує додаткові знання для визначення з вибором майбутньої професії. Протягом 9 місяців вона займається цікавою справою, системно, регулярно і з поставленою метою, та отримує перспективи нових знайомств, які будуть корисні в майбутньому.

Участь у програмі завдяки отриманню практичних знань і реального досвіду збільшує потенціал дитини для працевлаштування. Статистика свідчить, що випускників Junior Achievement утричі швидше беруть на першу роботу.

Знання у сфері підприємництва корисні в усі часи, адже бізнес –— це можливості покращити добробут усієї родини.

Не тільки не буде, але й допоможе краще вчитися загалом. Дитина стає відповідальнішою, глибше розуміє свою спеціальність через практичне бізнес-застосування знань. Крім того, діти зайняті своїми проєктами поза школою. Окрім роботи з викладачами та менторам, вони багато працюють у своїх командах: не сидять без кінця в соціальних мережах чи вештаються вулицями. Вони настільки запалюються реалізацією своїх ідей, що у вільний час спільно працюють над досягненням успіху для своїх мінікомпаній.

Програма для студентів безкоштовна. Усі витрати за поїздки і табори бере на себе Junior Achievement Ukraine.

Підприємливість і особливість мислити як підприємець закладаються з дуже раннього віку. Тому ми допомагаємо молодим людям через наші навчальні програми зрозуміти, які саме навички важливі для успішної підприємницької кар’єри, і зосереджуємо їх на розвитку цих навичок. Ми спостерігаємо за успіхами наших випускників у Європі, які свідчать, що молоді люди, які пройшли наші навчальні програми, втричі частіше стають засновниками стартапів. Тож ефективність наших програм досить висока для цієї вікової категорії.

Участь у підприємницьких таборах – це виїзд на кілька днів з викладачами, тому нагляд є як з боку представників навчальних закладів, так і представників програми. Фактично це за організацією звичний шкільний виїзд на екскурсію чи в умовний похід на кілька днів, лише з тією відмінністю, що Junior Achievement бере на себе витрати і за стандартами міжнародної компанії закриває певні специфічні потреби, яких вимагає час. Наприклад, перед кемпом у Запоріжжі всім учасникам зробили тести на коронавірус, а також надали всі засоби індивідуального захисту. На сьогодні, звісно, корективи в організацію та вибір локацій внесе війна і забезпеченість бомбосховищами.

Маєте питання ?


    Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності.