Інформація для бізнес менторів

Ви на сторінці найчастіших запитань щодо роботи компанії «Junior Achievement Україна» та її програм навчання підприємництва. Для зручності всі запитання-відповіді впорядковані окремими розділами.

Якщо ви не знайдете відповідь на ваше запитання, ми завжди готові відповісти на нього персонально в месенджері через наші сторінки у Facebook та Instagram.

Які основні переваги участі підприємців як менторів у програмах навчання підприємництва Junior Achievement?

Підприємці покращать свої лідерські навички та досвід менторства. Одна річ – керувати людьми, яким ти платиш гроші, і зовсім інша – впливати на людей, коли ти їм не платиш. Тут вони справді прокачають свої лідерські навички.

Підприємці покращать свою репутацію через соціальну відповідальність. Люди прихильніші до бізнесу, який не тільки заробляє гроші, а й відповідально ставиться до людей, розвиваючи проєкти, які приносять користь людям.

Підприємці можуть отримати багато нових контактів на локальному і навіть на міжнародному рівні. Вони будуть комунікувати з іншими проактивними та небайдужими підприємцями як в Україні, так і за кордоном, оскільки Junior Achievement працює в 40 країнах Європи і в понад 100 країнах світу.

Для підприємців це дуже хороший тренінг із реального лідерства та нетворкінгу.

Ми вчимо тих, хто поки що немає жодних ідей, вміти їх генерувати. В нас довгострокова програма на весь навчальний рік (9 місяців) з глибоким пропрацюванням навичок. Крім того, відповідно до чинних законів наші програми можна включати в навчальний план. Усе готово: бери й роби.

Наші випускники можуть отримати Міжнародний сертифікат ESP, який засвідчує, що вони мають відповідні підприємницькі знання та компетенції.

Команди-переможці щороку їздять зі своїми проєктами на міжнародні конкурси, де представлені команди з понад 40 країн.

Коли ви чуєте від нас, що ми одні з найкращих у світі у сфері навчання фінансової грамотності та підприємництва, то насправді це не ми так говоримо. Це говорять наші випускники та партнери. Ми організація зі 100-річним досвідом і навчаємо щороку 10 мільйонів учнів у 100 країнах світу. Нас підтримує безліч всесвітньовідомих державних і приватних інституцій та корпорацій.

Звісно. Зазвичай такі програми вчать підприємницьких навичок тих, хто вже має якісь ідеї і хоче їх реалізувати. Ми вчимо тих, хто часом не має жодного поняття, як працює бізнес.

Наші навчання довгострокові. Це не один-два семінари. За такий час дуже важко виробити підприємницькі навички. Студенти можуть отримати знання, але для вироблення компетенцій треба більше часу. Власне, це ми й даємо у програмі, курс якої триває 9 місяців.

Ми не просимо грошей. Це безкоштовно і для учнів, і для підприємців. Нам треба всього кілька небайдужих до майбутнього країни підприємців, які приділяли б менторству талановитої молоді близько двох годин часу на місяць.

Маєте питання ?


    Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності.