Партнерство з бізнесом

JA Україна тісно співпрацює з бізнесом, тим самим програми мають не лише теоретичний компонент, а і практичний.

Наші партнери

logo
logo
ubs
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

Як можна стати нашим партнером?

Junior Achievement завжди відкриті до співпраці з тими, хто хоче допомогти українській молоді підготуватись до сучасного ринку праці та мотивувати її розвивати підприємницький потенціал.

Корпоративні волонтери та ментори відіграють ключову роль у навчанні студентів за програмами Junior Achievement. Рада директорів JA Europe складається з керівників провідних світових і європейських корпорацій, серед яких Citi, Microsoft, ExxonMobil, Deloitte, Accenture, EY, Fedex та інші. Одним із них можете стати й ви.

Ось результат наших напрацювань разом із партнерами:

підвищення рівня фінансової грамотності серед молоді

зменшення рівня безробіття серед випускників закладів профтехосвіти

збільшення кількості приватних підприємців, що позитивно впливає на економіку країни

зменшення кількості молодих людей, що потрапили в «кредитну пастку»

Для того, щоб не зупинятися на досягнутому і мати можливість примножувати отримані результати, ми пропонуємо вам можете стати частиною JA Україні:

Стати інституційним партнером JA Ukraine.

Інвестиції у практичний освітній досвід, що стимулює підприємництво і здатність до працевлаштування – один з найефективніших способів до стимулювання економічного розвитку. Підтримати діяльність JA в Україні ви можете через фінансову підтримку окремих проєктів, або ж приєднавшись до Ради директорів та стати частиною команди лідерів, які будуть визначати стратегію організації для забезпечення її успіху.

Стати бізнес-ментором.

Ми запрошуємо приватних підприємців, засновників компаній, керівників відділів, або просто активних людей, які мають практичні навички у веденні бізнесу й готові ними ділитись з молоддю. Ментори з професійного ділового середовища є важливими прикладами для наслідування, а міцніші зв’язки між школами та регіональними підприємницькими колами є корисними для добробуту місцевої спільноти в цілому. Ви будете супроводжувати процес заснування шкільного підприємства в межах програми «Компанія», будете давати поради та настанови учням у розробці бізнес-ідеї, бізнес-плану, маркетингу, продажів та фінансового планування протягом навчального року. Залученість ментора вимагає 1-2 години на тиждень і проходить у форматі особистих зустрічей з учнями, або в режимі онлайн. У свою чергу, ви отримаєте цінний досвід лідерства та управління командою, а також отримаєте можливість спілкування з талановитою молоддю, яка надалі зможе долучитися до успіху вашого підприємства.

Стати інформаційним партнером.

Ця співпраця охоплює поширення інформації про програми JA серед молоді, директорів та вчителів закладів професійно-технічної і фахової передвищої освіти. Для цього, підписуйтесь на наші сторінки у Facebook, LinkedIn та слідкуйте за нашими публікаціями. Кожен ваш лайк, репост наших новин та згадування нас у ваших публікаціях дає нам можливість заохотити більшу кількість молодих людей вивчати ази підприємництва та розвивати фінансові навички.

Будь-яка ваша підтримка допоможе наблизитись до досягнення нашої місії: кожна молода людина в Україні отримає фундаментальні знання з підприємництва та використає на практиці навички, сформовані у наших навчальних програмах.