Цифрові та підприємницькі навички для економіки замкненого циклу

Усунення гендерного розриву в цифровій сфері

Проєкт Girls Go Circular спрямований на передачу цифрових і підприємницьких навичок у рамках онлайн-програми навчання про економіку замкненого циклу. Проєкт буде реалізовуватися до 2027 року та охопить 40 000 школярок віком від 14 до 19 років по всій Європі. Збільшення кількості жінок, які виходять на ринок цифрових навичок, принесе європейській економіці додаткові 16 мільярдів євро щорічно.

Вік: 14-19 років

Студенток з України запрошуємо взяти участь у першій онлайн-лекції програми Girls Go Circular — форумі «Жінки та дівчата в STEM», де у вас буде можливість поспілкуватися з наставниками, що надихають, та обмінятися ідеями з однолітками. Даний захід відбудеться онлайн 26 жовтня 2022 року з 12:50 до 14:00 за київським часом.

Дана програма впроваджується під координацією Європейського інституту інновацій та технологій (EIT) – EIT RawMaterials

За даними Європейської комісії «Рейтинг участі жінок у цифровому житті за 2019 рік», жінки становлять лише 34 % випускників за спеціальностями в сферах науки, технології, інженерії та математики і 17 % — у сфері інформаційно-комунікаційних технологій.

​Дослідження показують, що збільшення різноманітності серед керівників не тільки приносить прибуток, але й покращує вирішення проблем, а також показники ефективності команд. Проєкт Girls Go Circular під координацією EIT RawMaterials спрямований на скорочення гендерного розриву в цифровій сфері та надає дівчатам у віці від 14 до 19 років у Південній та Східній Європі можливість розвивати свої цифрові та підприємницькі компетенції, здобуваючи знання про економіку замкненого циклу.

​Розроблена в рамках проєкту навчальна онлайн-платформа — Circular Learning Space — надає учням можливість вибирати різні навчальні модулі за такими темами, як електронні відходи, зміна клімату, їжа чи робототехніка. Ці модулі засновані на принципі навчання на власному досвіді та передають знання та навички в інтерактивній структурі, заснованій на вирішенні проблем.

Зареєструватись

Партнери програми

Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, інтегрувати функції соціальних мереж та аналізувати наш трафік. Ми також передаємо нашим партнерам із соціальних мереж, реклами й аналітики інформацію про те, як ви користуєтеся нашим сайтом.