Сучасні прикраси з бісеру продовжують набувати популярності та зачаровувати своєю красою. Вони роблять будь-який образ довершеним, а людей щасливішими.

Наша компанія виготовляє стрічкові гердани під замовлення, можливе виконання в іншому кольорі та орнаменті.

Гердан – один із найдавніших видів прикрас. У гердан закладено магію давніх знаків і символів. Ці нашийні прикраси в давнину виступали як обереги.

Зараз ця чудова прикраса користується великим попитом скрізь, її носять не тільки разом з вишиванкою, але і як доповнення до ділового костюму і святкового образу. Ґердан, силянка, плетенка, драбинка, – прикраса з бісеру у вигляді вузької стрічки, виготовленої з різнокольорових намистин, нанизаних на нитку або волосінь, що утворюють строкатий геометричний, а часом рослинний орнамент. Іноді ґердани мали вигляд шерстяної стьожки або ажурного комірця із бісеру, якими в Галичині, на Буковині та в Закарпатті жінки прикрашають шию або голову, а чоловіки – капелюхи. Часто ґердани мають форму петлі з суцільної або ажурної смужки різної ширини, яка одягається через голову на шию; кінці з’єднані спереду медальйоном. Одна і та сама прикраса в різних регіонах, навіть селах могла називатися по-різному.

Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, інтегрувати функції соціальних мереж та аналізувати наш трафік. Ми також передаємо нашим партнерам із соціальних мереж, реклами й аналітики інформацію про те, як ви користуєтеся нашим сайтом.