26 червня у Києві відбудеться Підсумкова конференція «Skills4Recovery: Бізнес-навички для зростання економіки. Навчальні курси для студентів, викладачів професійної освіти та підприємців-початківців». Основна мета заходу – підсумувати результати діяльності всіх партнерів проєкту, а також узгодити рекомендовані інструменти підтримки молодіжного підприємництва в Україні на різних рівнях.

Учасниками події будуть керівники закладів профтехосвіти, представники Державної служби зайнятості, Міністерства освіти і науки, Департаментів освіти і науки ОДА різних областей.

Теми конференції:
– Механізми підтримки молодіжного підприємництва в сфері освіти
– Механізми підтримки молодіжного підприємництва в сфері економіки

Для акредитації, будь ласка, надішліть запит на пошту jaukraine.press@freshpr.com.ua або зверніться за номером +38 097 897 01 54, Марина Цимбал.

З міркувань безпеки детальна програма та адреса конференції будуть надіслані після підтвердження реєстрації.

Ініціатива «Бізнес-навички для зростання економіки: навчальні курси для студентів, викладачів професійної освіти та підприємців-початківців» впроваджується Junior Achievement Ukraine в межах програми «Професійна освіта в Україні / Skills4Recovery», яка реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального уряду Німеччини.

Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, інтегрувати функції соціальних мереж та аналізувати наш трафік. Ми також передаємо нашим партнерам із соціальних мереж, реклами й аналітики інформацію про те, як ви користуєтеся нашим сайтом.