З метою якісного викладання педагогами курсу за матеріалами навчальної програми у червні 2023 року Junior Achievement Ukraine організувала безкоштовне сертифіковане навчання для майбутніх викладачів фінансової грамотності. Навчання викладачів проходило при підтримці партнерів з Western NIS Enterprise Fund (WNISEF).

«Навчання охоплювало основні теми та практичні завдання програми, а професійні тренери ділилися власним досвідом та порадами щодо особливостей навчання молодих людей фінансової грамотності. Під час тренінгів вчителі самі фактично стають учнями, адже виконують ті самі завдання, які потім будуть давати дітям на уроках фінансової грамотності згідно навчальної програми. Це робиться для того, щоб педагоги змогли зрозуміти методологію викладання курсу і розширити свої знання у цій темі завдяки консультаціям з боку професійних тренерів» – розповідає Віра Другова про тренінги для викладачів.

Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, інтегрувати функції соціальних мереж та аналізувати наш трафік. Ми також передаємо нашим партнерам із соціальних мереж, реклами й аналітики інформацію про те, як ви користуєтеся нашим сайтом.