30 та 31 жовтня у Приютівці відбувся Табір Підприємництва для студентів з 10 навчальних закладів Олександрійської та Приютівської громад Кіровоградської області. Протягом двох днів молодь з цих громад опановувала підприємницькі навички під опікою успішних бізнесменів регіону.

Учасниками цієї навчальної події від ГО Junior Achievement Ukraine (JA Ukraine) стали 94 учня та вчителі. Команди працювали над ідеями для розвитку економіки в громадах та вирішення соціальних та екологічних проблем.

Головний принцип роботи Табору підприємництва – це навчання через практику. Для цього його учасники створили команди, які генерували та аналізували свої бізнес-ідеї. В цьому молоді допомагали ментори з успішних компаній регіону.

Після завершення навчання журі Табору підприємництва визначило його переможців та призерів.

Перше місце здобула команда Гуманітарного ліцею Олександрійської міської ради з проєктом приватного крематорію «Crematorium».

Друге місце виборола команда Мультипрофільного ліцею Олександрійської міської ради, представивши ідею розвитку локального бізнесу FLTG (From Local to Global).

Третє місце отримав проєкт мобільних перукарень для найвіддаленіших куточків громад – Експрес-перукарня – від учнів Олександрійського професійного аграрного ліцею,

Всі інші учасники отримали дипломи про проходження навчального курсу «Табір підприємництва» від JA Ukraine, а переможці і призери – цінні нагороди.

Табір підприємництва відбувся за організаційної підтримки ГО Центр Громадської активності Перемога, Цукрозаводського ліцею Приютівської ТГ, відділу освіти Приютівської селищної ради.

Проєкт фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) і підтримується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH

Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, інтегрувати функції соціальних мереж та аналізувати наш трафік. Ми також передаємо нашим партнерам із соціальних мереж, реклами й аналітики інформацію про те, як ви користуєтеся нашим сайтом.