Табір підприємництва у Кагарлику дещо відрізнявся від класичного. По-перше, вони проводяться в один день. А по-друге, розраховані на різні шкільні вікові аудиторії одночасно. Табори проводилися в межах звичайних пришкільних таборів. Програму адаптували більше до учнів різного віку згідно концепції роботи в пришкільних таборах, адже участь брали переважно діти, залучені в розважальних активностях.

Табори Підприємництва є ефективним майданчиком для того, щоб розповісти дітям, що підприємництво – це потужний інструмент для реалізації власних амбіцій і ідей. Дуже важливо було донести дітям розуміння, що, власне, мале і середнє підприємництво – той прошарок, який буде відновлювати країну, і це ті люди, які будуть великими вкладниками в економіку країни. Тому реалізація себе в підприємництві може бути способом займатись тим, що їм цікаво, і разом з тим ефективно досягати результатів.

Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, інтегрувати функції соціальних мереж та аналізувати наш трафік. Ми також передаємо нашим партнерам із соціальних мереж, реклами й аналітики інформацію про те, як ви користуєтеся нашим сайтом.