Провели одноденний Табір Підприємництва спільно з СОС Дитячі Містечка у Львові.

У тренінгу взяли участь близько 40 дітей різного віку, від 9 до 17 років.

Впродовж дня діти вчились обирати найкращі ідеї, працювати в команді, а також презентувати свої проєкти. Як результат — кожна з команд представила повноцінну бізнес-ідею для журі, а три переможці отримали грошові сертифікати. Варто відзначити, що кожен із представлених проєктів мав на меті не лише ефективність бізнесу, але й екологічну або соціальну мету. Найяскравішим прикладом цього заходу стала бізнес-ідея щодо відбудови міст з цегли з переробленого сміття.

Головним підсумком цього заходу для нас стало розуміння, що діти, які прямо чи опосередковано зазнали впливу війни, можуть зберігати позитивне мислення та відкриті для майбутніх можливостей. Ми бачимо окрему цінність наших програм для цієї молоді, щоб активізувати їх та розширити їх погляд на власні можливості.

Ми розпочинаємо співпрацю з СОС Дитячі Містечка — найбільшою громадською організацією, яка займається підтримкою дітей без батьківського піклування, а також вразливих сімей. В Україні їхня робота особливо важлива через вплив повномасштабної війни на молоде покоління. Тож слідкуйте за нашими анонсами і новинами, попереду багато спільних активностей

Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, інтегрувати функції соціальних мереж та аналізувати наш трафік. Ми також передаємо нашим партнерам із соціальних мереж, реклами й аналітики інформацію про те, як ви користуєтеся нашим сайтом.