У Нововолинську відбувся Табір підприємництва для молоді.

Учасниками стали понад 100 лідерів місцевої громади. Головний принцип роботи Табору підприємництва – це навчання через практику. Для цього його учасники створили команди, які генерували та аналізували свої бізнес-ідеї. У цьому молоді допомагали ментори з успішних компаній регіону.

Після завершення навчання журі Табору підприємництва визначило його переможців та призерів.

Перше місце здобула команда Corn Laby з проєктом створення туристичної атракції для Нововолинської громади – лабіринту з кукурудзи.
Друге місце виборов проєкт, який вирішує проблему паління та нікотинової залежності, особливо для молоді.

Почесне третє місце дісталося ідеї додатку психологічної підтримки «Silence», у якому можна знайти різні засоби боротьби зі стресом і тривогою: від книг, музики та ігор до консультацій психолога.

Учасники отримали дипломи про проходження навчального курсу «Табір підприємництва» від Junior Achievement Ukraine, а переможці і призери – цінні нагороди.

Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, інтегрувати функції соціальних мереж та аналізувати наш трафік. Ми також передаємо нашим партнерам із соціальних мереж, реклами й аналітики інформацію про те, як ви користуєтеся нашим сайтом.