Табір підприємництва у Чернівцях

Майже 70 учнів та 23 вчителя з 15 профтехів Чернівецької області взяли участь у Таборі підприємництва 3-4 листопада від Junior Achievement!

Кожен навчальний заклад представив свою команду, яка працювала над формуванням унікальної бізнес-ідеї.

Проєкт “Зігріймо Україну” здобув перемогу! Учасники від Чернівецький професійний ліцей автомобільного сервісу автомобільного сервісу презентували бізнес-ідею виготовлення турбопічок на дровах “Патріот”.

2 місце – проєкт “TeaGo”, що має на меті виготовлення паперових стаканів, які уже міститимуть мембрану з чаєм. Команда Професійний Ліцей Сфери Послуг також планує використовувати натуральні карпатські чаї у цьому проєкті для популяризації українського продукту.

Бронзу забрала майстерня аксесуарів Fancy Belt по створенню аксесуарів з відходів тканин та зношеного одягу зі Чернівецьке вище професійне училище №3

Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, інтегрувати функції соціальних мереж та аналізувати наш трафік. Ми також передаємо нашим партнерам із соціальних мереж, реклами й аналітики інформацію про те, як ви користуєтеся нашим сайтом.