48 педагогів із Івано-Франківської та Чернівецької областей пройшли навчання від Junior Achievement Ukraine і готові впроваджувати навчальну програму з підприємництва «Компанія» у своїх навчальних закладах.
Протягом двох днів педагоги змогли ознайомитися з методикою викладання курсу «Компанія», попрацювати в командах над генерацією та аналізом власних бізнес-ідей, а також познайомитися з методичним забезпеченням курсу та навчальною платформою.
Особливістю цьогорічних тренінгів для педагогів є участь у них викладачів, що успішно реалізували курс «Компанія» у своїх навчальних закладах у 2022-2023 навчальному році. Педагоги діляться своїм досвідом з колегами, розказують про особливості практичної реалізації навчальної програми, а також дають поради як можна краще організувати діяльність навчальної компанії.
Бажаємо нашим педагогам успіхів у впровадженні та реалізації навчальної програми «Компанія» і готові допомагати їм у розвитку молодіжного підприємництва у своїх регіонах!
Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, інтегрувати функції соціальних мереж та аналізувати наш трафік. Ми також передаємо нашим партнерам із соціальних мереж, реклами й аналітики інформацію про те, як ви користуєтеся нашим сайтом.