Global Money Week

Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей) — це міжнародна ініціатива, яка проводиться щорічно з метою підвищення фінансової грамотності та фінансової свідомості серед дітей та молоді. Цей захід спрямований на навчання молоді фінансовим навичкам, розумінню значення та використання грошей, економічних процесів та розуміння їх впливу на їх майбутнє. Global Money Week – ініціатива Секретаріату з питань фінансів дітей та молоді Child & Youth Finance International (CYFI), організована Міжнародною мережею фінансової освіти OECD (OECD/INFE). Активно підтримується міжнародними фінансовими установами, такими як Всесвітній банк та Міжнародний валютний фонд.

Починаючи з 2012 року, Global Money Week охопив понад 60 мільйонів дітей та молоді з 176 країн світу, що робить його найбільшою глобальною фінансовою освітньою кампанією у світі.

Junior Achievement Ukraine цього року приєднується до Global Money Week і у партнерстві із Національним банком України проводить заходи та активності з метою підвищення рівня фінансової грамотності української молоді.

Цього року Всесвітній тиждень грошей відзначатиметься одночасно у світі та в Україні з 18 до 24 березня 2024 року.

Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, інтегрувати функції соціальних мереж та аналізувати наш трафік. Ми також передаємо нашим партнерам із соціальних мереж, реклами й аналітики інформацію про те, як ви користуєтеся нашим сайтом.