GEN-E 2023 у Стамбулі

Щороку влітку Junior Achievement організовує фестиваль молодіжного підприємництва — GEN-E. Цього року свято проводили в Естонії. 62 команди з 41 країни світу представляли свої проєкти та боролись за нагороди. У номінації “JA Company” перемогла компанія #Microgreens з Греції. У номінації “JA Start Up” перше місце за #hearNprotect з Великобританії.

Українська молодь та JA Ukraine вперше брала участь у ньому. Не зважаючи на те, що наші студенти опинились далеко за межами рідної країни, прагнення розвивати підприємницькі здібності — непереможне!

Уже наступного 2023 року свято молодіжного підприємництва відбудеться між Європою та Азією — у сонячному й привітному Стамбулі.

Уже із вересня ми розпочинаємо навчальну програму у Чернівецькій та Львівській областях, аби найталановитіші українські студенти змогли проявити себе та взяти участь у GEN-E 2023 у Туреччині.

Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, інтегрувати функції соціальних мереж та аналізувати наш трафік. Ми також передаємо нашим партнерам із соціальних мереж, реклами й аналітики інформацію про те, як ви користуєтеся нашим сайтом.