ГО «Junior Achievement Ukraine» передала закладам профтехосвіти Львівщини 350 ноутбуків HP

Ноутбуки на загальну суму 4,5 млн грн надала українським учням компанія Hewlett-Packard для забезпечення доступу до навчальних онлайн-інструментів, зокрема курсів з підприємництва та фінансової грамотності.

2 листопада у Львівській ОВА відбулася важлива для декількох сотень учнів закладів професійно-технічної освіти подія. Компанія Hewlett-Packard передала 350 ноутбуків власного виробництва громадській організації «Junior Achievement Ukraine» (ГО «Джуніор Ачівмент Україна») для забезпечення доступу учнів закладів профтехосвіти Львівської області до інструментів онлайн-навчання.

Загальна вартість допомоги складає 4,5 млн.грн. Партнерами даного гуманітарного проєкту виступили:

  • компанія Microsoft, яка надала ліцензійне програмне забезпечення для ноутбуків;
  • компанія Avanade, яка забезпечила встановлення програмного забезпечення на комп’ютерну техніку;
  • компанія UPS, яка профінансувала доставку гуманітарної допомоги в Україну.

Передаючи комп’ютерну техніку представникам професійно-технічних закладів Львівщини директор з розвитку компанії «Junior Achievement Ukraine» Андрій Турак зазначив:

“В Україні ми почали свою діяльність торік із Запорізької та Донецької областей. Це стало можливим завдяки партнерству з GIZ – Німецьким товариством міжнародного співробітництва. Наша організація запроваджує програми з фінансової грамотності та підприємництва для молоді. У наступному навчальному 2022/2023 році будемо активно працювати у Львівській та Чернівецькій областях. Ми щиро сподіваємось, що завдяки цим комп’ютерам наші учні будуть продовжувати вчитись, матимуть доступ до онлайн-програм”.

Голова Львівської ОДА Максим Козицький та директор департаменту освіти і науки ОДА Олег Паска подякували усім компаніям та громадській організації “Junior Achievement Ukraine”, які долучилися до цієї благодійної справи – забезпечення комп’ютерною технікою учнів закладів профтехосвіти області.

“Сьогодні для здобувачів професійно-технічної освіти важливо створити умови для якісного отримання практичних навичок, які вони зможуть застосувати після завершення навчання. Серед наших пріоритетів на наступний рік – зробити професійно-технічну освіту в області сучасною, потрібною і доступною, дати молоді дієві інструменти успішно будувати своє майбутнє, познайомити її з гравцями ринку, а також зберегти і примножити робочі місця в області. Багато закладів профтехосвіти в нашій області готові робити цікаві проєкти, тож ми завжди будемо підтримувати свіжі ідеї та допомагатимемо зміцнювати матеріально-технічну навчальну базу цих закладів”, – наголосив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Під час цього заходу відбулась ще одна урочиста подія – нагородження переможців та призерів програми «Табір підприємництва», в якому брали участь команди закладів профтехосвіти Львова та області:

1 місце посіли учні Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу з бізнес-проєктом «Левчики». Команда пропонує екоблокноти з переробленого паперу.

2 місце – учні Львівського вищого професійного політехнічного училища із проєктом «HelpEasy.ua». Ідея полягає у створенні мобільного додатку для виклику екстрених служб у надзвичайних ситуаціях. За один клік екстрені служби отримають інформацію про місце перебування, групу крові, алергічні реакції.

3 місце – учні ДНЗ «Новояворівське вище професійне училище» з проєктом Shoppers. З джинсів, які вже зносились, пропонують створювати шопери з індивідуальними дизайнами.

Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, інтегрувати функції соціальних мереж та аналізувати наш трафік. Ми також передаємо нашим партнерам із соціальних мереж, реклами й аналітики інформацію про те, як ви користуєтеся нашим сайтом.