JA Worldwide номінована на Нобелевську премію миру!

Нобелевська Премія Миру – одна з шести нобелевських премій, що була заповідана шведським індустріалістом та винахідником Альфредом Нобелем.

Відповідно до волі Нобеля, Премія Миру повинна присуджуватись тому, хто:

“…зробить найбільший, або найкращий внесок у дружні стосунки між націями; в скасування, або в скорочення армій, що існують, та в проведення, або агітацію мирних з’їздів.”

витяг з заповіту А. Нобеля

Нобелевська премія миру – престижна нагорода для будь-якої організації. Потрапити в список номінінтів Премії – це вже неаби яке досягнення, що свідчить про системну, потужну діяльність організації, направлену на справжнє вирішення поставлених задач, що веде до реальних якісних змін у суспільстві. Це неймовірна честь для всієї мережі некомерційних організацій Junior Achievement (JA), яка включає понад 340 регіональних офісів у більш ніж 100 країнах світу.

Номінації можуть бути отримані лише від глав держав та певних виборних посадових осіб, професорів університетів в окремих сферах, минулих нобелівських лауреатів та кількох інших видатних осіб. Хоча особистість кожного номінанта офіційно повинна залишатися анонімною протягом 50 років, ми отримали дозвіл поділитися з вами тим, що JA Worldwide було висунуто видатним професором права та міжнародних відносин, який був вражений успіхами спільноти JA у розширенні економічних можливостей молоді, глобальним охопленням організаційної діяльності, масштабами проектів та здатністю знаходити єдність у різноманітності.

Протягом століть безробіття та злидні призводили до політичної нестабільності, насильства та війн. Надаючи економічні можливості молоді на всіх континентах (навіть під час цієї пандемії), JA є світовим провайдером для становлення молоді. Некомерційне партнерство JA продовжує зростати і позитивно впливати на життя як окремих людей, так і спільнот у всіх країнах.

Ця номінація на премію JA Worldwide – початок шляху. Багато організацій номінувалися кілька разів, перш ніж потрапили до “короткого списку” або були обрані переможцями. Для нас велика честь, що нас уперше розглядають разом із визначною групою номінантів на Нобелівську премію миру.

“Мир у світі можливий лише тоді, коли молодь з усіх країн та регіонів отримає можливості для економічного розвитку. Велика честь для нас, JA Worldwide стати номінантом Премії Миру і продовжувати свою роботу, щоб надати всім молодим людям можливість оволодіти вміннями та навичками для створення процвітаючих спільнот. Наша головна надія на вирішення найскладніших світових проблем покладається на молодих людей, які стануть лідерами завтрашнього дня”.

Ашиш Адвані, генеральний директор JA Worldwide

Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, інтегрувати функції соціальних мереж та аналізувати наш трафік. Ми також передаємо нашим партнерам із соціальних мереж, реклами й аналітики інформацію про те, як ви користуєтеся нашим сайтом.