Київщина впроваджує міжнародні навчальні програми

33 закладів професійно-технічної освіти та коледжів області запровадять міжнародні навчальні програми Junior Achievement. У 2023-2024 навчальному році запрацює програма «Компанія».

У травні 2023 року заклади професійної (професійно-технічної) освіти та фахової передвищої освіти (коледжі) Київської області ухвалили рішення ввести новий навчальний курс з підприємництва «Компанія». Це програма, які діє протягом всього навчального року, допомагає учасникам на практиці засвоїти навички з ведення бізнесу, планування, маркетингу, фінансової грамотності, командної роботи. Крім вчителів, наставниками у програмі також стають успішні підприємці регіону. Участь у програмах для учнів та вчителів – безкоштовна.

З нового навчального року міжнародні програми запрацюють у закладах профтехосвіти та коледжах в таких містах як Біла Церква, Богуслав, Бориспіль, Бровари, Березань, Васильків, Ірпінь, Переяслав-, Ржищів, Сквира, Тараща, Тетіїв, Фастів, селищах Бородянка, Володарка, Рокитне, селах Катюжанка, Стрітівка.

«У вересні 2023 року громадська організація Junior Achievement Ukraine розширює свою діяльність на шість нових регіонів. Київська область була обрана як одна з перспективних для навчання молоді. Наша місія дати знання і практичні підприємницькі навички новому поколінню українців, щоб наші діти змогли досягати успіху в процвітаючій Україні» – розповів про старт навчальних курсів Андрій Турак, директор з розвитку Junior Achievement Ukraine.

Програми від Junior Achievement успішно працюють з 1919 року. Станом на 2023 рік понад 15 мільйонів студентів у всьому світі навчаються за програмами JA у більш ніж 100 країнах світу. У 2022 році JA Ukraine отримала гриф Міністерства освіти і науки України на навчальну програму з підприємництва “Компанія” та курс “Фінансова грамотність”.

Нагадаємо, у 2022-2023 навчальному році в якості пілотних областей були обрані Львівська та Чернівецька, оскільки вони прийняли найбільшу кількість ВПО. У програмі з підприємництва «Компанія» взяли участь 37 навчальних закладів з цих областей. Учасниками стали понад 300 учнів, близько 50 вчителів і 20 бізнес-менторів. Учні заснували та успішно запустили 40 міні-компаній.

26 травня 2023 року відбувся Національний Конкурс, переможець якого представлятиме Україну на європейському конкурсі з молодіжного підприємництва Gen-E у Стамбулі

Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, інтегрувати функції соціальних мереж та аналізувати наш трафік. Ми також передаємо нашим партнерам із соціальних мереж, реклами й аналітики інформацію про те, як ви користуєтеся нашим сайтом.