Львівські заклади ПТО, коледжі та школи навчатимуться за міжнародними навчальним програмами

87 закладів професійно-технічної освіти, фахової передвищої освіти (коледжі) та шкіл області будуть навчатися за міжнародними навчальними програмами Junior Achievement. У 2023-2024 навчальному році будуть два курси: «Компанія» та «Фінансова грамотність».

У червні 2023 року заклади професійної (професійно-технічної) освіти та коледжі Львівщини ухвалили рішення ввести в навчальний план один новий курс «Фінансова грамотність» та продовжити програму з попереднього навчального року «Компанія». Участь у програмах для учнів та вчителів – безкоштовна.

З нового навчального року міжнародні програми запрацюють у закладах освіти в таких містах як
Львів, Борислав, Дрогобич, Жидачів, Золочів, Кам’янка-Бузька, Миколаїв, Новий Розділ, Новояворівськ, Перемишляни, Рава-Руська, Самбір, Сокаль, Стебник, Стрий, Турка, Червоноград, Угнів, селищах Боринська, Добротвір, Меденичі, Олесько, селі Червоне.

«У вересні 2023 року громадська організація Junior Achievement Ukraine продовжить свою діяльність у закладах професійно-технічної освіти та коледжах Львівщини. Важливо, що у 2023-2024 році, крім знайомого в цьому регіоні курсу з підприємництва, запрацює новий напрямок з вивчення основ фінансової грамотності. А також збільшиться кількість закладів-учасників навчальних програм – з 37 до 87», – розповів про навчальні курси Андрій Турак, директор з розвитку Junior Achievement Ukraine.

Програми від Junior Achievement успішно працюють з 1919 року. Станом на 2023 рік понад 15 мільйонів студентів у всьому світі навчаються за програмами JA у більш ніж 100 країнах світу. У 2022 році JA Ukraine отримала гриф Міністерства освіти і науки України на навчальну програму з підприємництва “Компанія” та курс “Фінансова грамотність”.

Нагадаємо, у 2022-2023 навчальному році в якості пілотних областей були обрані Львівська та Чернівецька, оскільки вони прийняли найбільшу кількість ВПО. У програмі з підприємництва «Компанія» взяли участь 37 навчальних закладів з цих областей. Учасниками стали понад 300 учнів, близько 50 вчителів і 20 бізнес-менторів. Учні заснували та успішно запустили 40 міні-компаній.

26 травня 2023 року відбувся Національний Конкурс. Команда «Зігріємо Україну» Чернівецького професійного ліцею автомобільного сервісу з бізнес-проєктом створення портативних турбопічок стала переможцем. У липні 2023 року ця учнівська команда представлятиме Україну на європейському конкурсі з молодіжного підприємництва Gen-E у Стамбулі.

Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, інтегрувати функції соціальних мереж та аналізувати наш трафік. Ми також передаємо нашим партнерам із соціальних мереж, реклами й аналітики інформацію про те, як ви користуєтеся нашим сайтом.