Молоді Підприємці Junior Achievement Ukraine в UNIT.City

Багато дорослих підприємців готові заплатити великі гроші за можливість особистої зустрічі з Василем Хмельницьким.

А команди «Левчики», «Novia» і «Tea&Go» від Junior Achievement Ukraine які цілий рік працювали над своїми проектами під керівництвом успішних підприємців-менторів, заслужили своїми проектами поїздку в UNIT.City та особисту зустріч з відомим українським підприємцем Василем Хмельницьким.

«Левчики» перемогли в номінації від UFuture «Найкраща виробнича ідея», зі своїми ароматизованими еко-блокнотами з переробленого паперу. А «Novia» зі своїм змінним вишиваним мерчем для одягу і «Tea&Go» з чаєм в паперових стаканчиках з мембраною увійшли до трійки переможців на Національному конкурсі JA в травні 2023 року.

Так ось, спочатку Денис Тучков провів нам незабутню екскурсію по UNIT.City, а потім ми мали можливість особисто поспілкуватися з Василем Хмельницьким.

Годинна розмова пролетіла наче 10 хвилин. Особливим у зустрічі було те, що підлітки з Львова і Чернівців навчаються з закладах професійно-технічної освіти, а Василь Іванович сам випускник профтеху.

Тому цікаві історії з його життя і гумор дуже «зайшли» підліткам.

А UNIT.City – це майбутнє, яке наступило вже зараз! Як казав Хмельницький: «Ми з командою навчаємось постійно, буваємо в центрах інновацій в різних країнах світу. Всі найкращі практики та досвід потім втілюємо тут, в Україні»

Але які би тут не були класні інновації і технології, найкраще в UNIT.City – це ЛЮДИ.
Величезна вдячність за Вашу небайдужість і великі серця Олександра Погорелая, Таша Калінкіна, Віта Стратюк, Віталій Іванов, Денис Тучков та Василь Хмельницький.

Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, інтегрувати функції соціальних мереж та аналізувати наш трафік. Ми також передаємо нашим партнерам із соціальних мереж, реклами й аналітики інформацію про те, як ви користуєтеся нашим сайтом.