Табір підприємництва

Це унікальна можливість для студентів за декілька днів отримати базові знання з підприємницької діяльності та опанувати нові навички, вирішуючи практичні завдання з допомогою бізнес-менторів. Найкмітливіші та найактивніші учасники отримують контакти з потенційними роботодавцями з провідних компаній нашої країни.

​Ми згодом оголосимо про початок набору на програму “Табір Підприємництва”, стежте за нами у соціальних мережах Facebook та  Instagram.

Перший Табір підприємництва відбувся у Запоріжжі 20-21 лютого 2022 року. Захід проходив в межах проєкту «Сприяння покращенню економічного становища вразливих груп населення в регіоні Азовського моря», який проводить німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини. У заході взяли участь 105 осіб. З них 82 студенти та 17 викладачів з 10 навчальних закладів Запорізької області.

Вік: 13-15 років

Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, інтегрувати функції соціальних мереж та аналізувати наш трафік. Ми також передаємо нашим партнерам із соціальних мереж, реклами й аналітики інформацію про те, як ви користуєтеся нашим сайтом.