Проведення підприємницького табору

Табір Підприємництва – це унікальна можливість для студентів, в режимі реального часу, отримати знання з підприємницької діяльності та опанувати практичні навички, вирішуючи практичні завдання за допомогою бізнес-менторів. Найкмітливіші та найактивніші учасники отримують цінні призи та контакти з потенційними роботодавцями з провідних компаній нашої країни.

Перший підприємницький табір відбувся у м. Запоріжжя 20-21 лютого. Табір проводився в межах проєкту «Сприяння покращення економічного становища вразливих груп населення в регіоні Азовського моря», який виконує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини. У заході прийняло участь 105 осіб. З них 82 студенти та 17 викладачів з 10 навчальних закладів Запорізької області.

Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, інтегрувати функції соціальних мереж та аналізувати наш трафік. Ми також передаємо нашим партнерам із соціальних мереж, реклами й аналітики інформацію про те, як ви користуєтеся нашим сайтом.