У Чернівцях JA Ukraine запустили навчальну програму з підприємництва та фінансової грамотності

У Чернівцях пройшов спеціалізований тренінг для викладачів із закладів професійно-технічної освіти області. Ця подія дала старт безкоштовній навчальній програмі з підприємництва та фінансової грамотності від світової мережі Junior Achievement для учнів регіону.

У вересні 22 викладача з 13 закладів профтехосвіти Чернівецької області пройшли навчання з викладання курсу «Компанія» від громадської організації Junior Achievement Ukraine. Під час тренінгу освітяни ознайомились з методичним забезпеченням курсу, навчальним планом, підручником та на практиці відпрацювали матеріал курсу. Після завершення кожен учасник отримав сертифікат про проходження навчання.

Буковина стала одним з двох регіонів, де у 2022-2023 навчальному році, Junior Achievement Ukraine впроваджує безкоштовний навчальний курс з підприємництва та фінансової грамотності. Інша обрана область – Львівська. Там перший тренінг пройшов 3 та 4 вересня. Станом на вересень 2022 року саме в цих регіонах перебуває найбільше внутрішньо переміщених осіб на одного мешканця.

«Наша організація має на меті підготувати молодих українців до ринку праці через надання фундаментальних знань про економіку та бізнес. Особливість нашої програми у практичному підході – окрім теорії учні разом з вчителем та бізнес-ментором здобувають і практичні навички. А отже JA Ukraine стає частиною розвитку екосистеми підприємництва у Чернівецькій та Львівській областях», – зазначила про старт курсу Віра Другова, менеджер програм Junior Achievement Ukraine.

Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, інтегрувати функції соціальних мереж та аналізувати наш трафік. Ми також передаємо нашим партнерам із соціальних мереж, реклами й аналітики інформацію про те, як ви користуєтеся нашим сайтом.