У Львові пройшли тренінги для внутрішньо переміщених осіб з проєктного менеджменту

3-13 лютого JA Ukraine спільно з Інститутом проектного менеджменту – PMI Ukraine Chapter – провели серію тренінгів з основ проектного менеджменту для студентів Львівського національного університету імені Івана Франка.

Більшу половину з близько 400 учасників тренінгу становили внутрішньо переміщені особи. Найбільша кількість студентів походить з Донецької області – 25,5%, Херсонської області – 15%, Запорізької та Харківської областей – по 11%, Миколаївської та Луганської областей – по 8%. Також участь брали студенти з Криму, Дніпра, Полтави, Одеси, Сум та Чернігова.

Проведені тренінги – частина програмної діяльності JA Ukraine, спрямованої на підготовку молоді до кар’єрного успіху на ринку праці через здобуття нових професійних та управлінських навичок. За допомоги тренера PMI Ukraine Chapter Елла Оришака студенти опанували основні принципи застосування елементів проектного менеджменту у практичній роботі, що дозволяє підвищити професійну ефективність.

«Ми вдячні нашим партнерам за можливість розширення цієї освітньої програми, адже передусім вона була передбачена для внутрішньо переміщених осіб. Та запити серед наших студентів спонукали нас організувати повноцінні одноденні тренінги для широкої аудиторії», – зазначила керівниця Центру соціального розвитку та громадських ініціатив Університету Ярина Танчак.

Ми раді, що завдяки співпраці з JA Europe та Project Management Institute Educational Foundation отримали можливість реалізації цього освітнього проекту, і дякуємо Львівському національному університету ім. Івана Франка за можливість провести ці навчальні події у своїх стінах!

Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, інтегрувати функції соціальних мереж та аналізувати наш трафік. Ми також передаємо нашим партнерам із соціальних мереж, реклами й аналітики інформацію про те, як ви користуєтеся нашим сайтом.