Визначились переможці серед бізнес-проєктів на Таборі Підприємництва для молоді в Чернівцях

Junior Achievement Ukraine та СОС Дитячі Містечка Чернівці 27 та 28 липня провели 2-денний навчальний Табір підприємництва для молоді у Чернівцях. Через навчання базовим навичкам з підприємництва, фінансів, планування, економіки юні учасники події створювали та представляли свої міні бізнес проєкти. За результатами їхньої роботи та презентацій були визначені переможці.

Перше місце здобула команда «S.S.Work» з ідеєю сайту і додатку для молоді 14-25 щодо стажування і пошуку першої роботи. Друге місце отримала команда «Helpy?» з проєктом додатку для анонімної психологічної підтримки, щоб боротися з упередженнями щодо роботи з психологами. Третє місце посіла команда «Ecoprs», яка презентувала ідею сонячних зарядних станцій для електромобілів (екологічна енергія).

«Мені запам’яталися слова однієї з учасниць: «Нас об’єднали в команди з людьми, яких я ще вчора не знала. І коли ми придумували бізнес ідеї, то навчилися висловлювати свою точку зору, домовлятися і слухати один одного. І ще, ми зрозуміли, що одна людина може зробити так мало, а разом в команді ми можемо зробити так багато. В нас з’явилися мрії, про які ще кілька днів тому ми і думати не сміли.” – розповів про особливість події Андрій Турак, директор з розвитку Junior Achievement Ukraine.

Головний принцип роботи Табору підприємництва – це навчання через практику. Для цього його учасники створювали команди і генерували та аналізували свої бізнес-ідеї. В цьому молоді допомагали ментори, які також виступили зі своїми навчальними лекціями.

Спікери:
– Дмитро Лукенчук, засновник мережі фаст фуд OZZY, мережі Йокі в м. Чернівці;
– Ірина Кох, власниця магазину чоловічого одягу «Millionaire” експерт з налаштування таргетингової реклами та продажів в інстаграм;
– Анна Бабенко, національна проєктна координаторка СОС Дитячі містечка в Чернівецькій області, засновниця і керівник маркетингової агенції SMM Апельсин, бізнес-тренерка, ментор.

«Безмежно цікаво і важливо експертам в своїх сферах спілкуватися з молоддю, адже чим швидше вони опанують необхідні навички, тим швидше наш Світ зміниться на краще. Пишаюся бути дотичною до таких позитивних змін», – поділилась враженнями про подію Анна Бабенко, національна проєктна координаторка СОС Дитячі містечка в Чернівецькій області, засновниця і керівниця маркетингової агенції SMM Апельсин, бізнес-тренерка, менторка.

До журі Табору підприємництва також приєдналися Богдан Лукань, підприємець у VALABI GROUP, інвестор, Генеральний директор філіалу MINIBOSS BUSINESS SCHOOL Чернівці та Галина Ніконова, власниця сімейного бізнесу.

Навчальна подія відбулася за підтримки Департаменту соціальної політики Чернівецької міської ради, Управління у справах сім‘ї та молоді департаменту соціальної політики Чернівецької міської ради, Департаменту соціального захисту населення Чернівецької ОДА та Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА.

Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, інтегрувати функції соціальних мереж та аналізувати наш трафік. Ми також передаємо нашим партнерам із соціальних мереж, реклами й аналітики інформацію про те, як ви користуєтеся нашим сайтом.