Для дітей віком 12-14 років у межах Дня Підприємництва ми пропонуємо взяти участь у грі ‘’Повний вперед!’’. Гра передбачає моделювання діяльності підприємства в умовах ринкової економіки на прикладі кораблебудування. Всі учасники мають можливість побачити, як працює бізнес з середини, та спробувати себе в ролі банкіра, постачальника сировини, виробника або замовника. Крім того, вони на практиці дізнаються, як працює закон попиту та пропозиції, конкуренція, відсоткові ставки тощо. Успіх полягає в командній роботі, умінні ефективно використовувати час та планувати свою діяльність. Учні вчаться бути активними в пошуках можливостей для успіху свого підприємства в умовах вільного ринку.

Так, у липні ми провели гру в партнерстві з Українським Благодійний фонд Hope.ua, на базі літнього табору в м. Трускавець. У грі взяли участь 30 дітей від 10 до 14 років, які приїхали з різних куточків України. Не дивлячись на юний вік, усі змогли згуртуватись та ефективно розподілити ролі в командах, а тому наростити буквально промислові об’єми виробництва!

Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, інтегрувати функції соціальних мереж та аналізувати наш трафік. Ми також передаємо нашим партнерам із соціальних мереж, реклами й аналітики інформацію про те, як ви користуєтеся нашим сайтом.