Команда з України вперше взяла участь у європейському конкурсі молодіжного підприємництва Gen-E 2023.
Учнівська команда Warm Up Ukraine («Зігріємо Україну») представила Україну на європейському молодіжному фестивалі з підприємництва і ввійшла в першу п’ятірку в одній з номінацій. А також були перемоги у номінаціях «Народний вибір» та «Школа підприємництва».

У середині липня 2023 року у Стамбулі завершився молодіжний фестиваль з підприємництва Gen-E. Це щорічна подія, організована всесвітньою мережею Junior Achievement, де команди з 40 країн Європи змагаються за представлення кращої підприємницької ідеї. Цього року учасниками стали понад 800 юних підприємців разом з вчителями та наставниками.

Делегація з України вперше бере участь у такому заході. Warm Up Ukraine з Чернівецького професійного ліцею автомобільного сервісу з бізнес-проєктом створення портативних турбопічок. Учні розробили 4 моделі, які підходять для сімейного відпочинку, туризму, походів та військових потреб (обігрів, приготування їжі, сушіння одягу).

Команда Warm Up Ukraine ввійшла у п’ятірку найкращих у номінації Goodyear brand excellence award. Цією нагородою відзначається бізнес, який демонструє цінність свого бренду та демонструє здатність розвиватися завдяки розумному бізнес-плану

13 липня відбулась урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу. Україна виграла у двох номінаціях. Премію «Народний вибір» від AT&T виборола команда BeSweet з Львівського вищого професійного політехнічного училища. Ця номінація відзначає найпопулярнішу команду на віртуальній виставці. За даними організаторів стенд відвідало понад 3 тисячі онлайн користувачів.

Іншу премію «Школа підприємництва» від FedEx отримало Сокирянське вище професійне училище. Ця номінація відзначає навчальні заклади, які зробили найбільший внесок у підприємницьку освіту за рік.

[/col] [/row]
Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, інтегрувати функції соціальних мереж та аналізувати наш трафік. Ми також передаємо нашим партнерам із соціальних мереж, реклами й аналітики інформацію про те, як ви користуєтеся нашим сайтом.