Для дітей віком 12-14 років у межах Дня Підприємництва ми пропонуємо взяти участь у грі ‘’Повний вперед!’’. Гра передбачає моделювання діяльності підприємства в умовах ринкової економіки на прикладі кораблебудування. Всі учасники мають можливість побачити, як працює бізнес з середини, та спробувати себе в ролі банкіра, постачальника сировини, виробника або замовника. Крім того, вони на практиці дізнаються, як працює закон попиту та пропозиції, конкуренція, відсоткові ставки тощо. Успіх полягає в командній роботі, умінні ефективно використовувати час та планувати свою діяльність. Учні вчаться бути активними в пошуках можливостей для успіху свого підприємства в умовах вільного ринку.

Разом з нашим активним партнером СОС Дитячі Містечка Україна провели два Дні Підприємництва для гостей Простору в Чернівцях. До гри приєднались 20 учасників від 12 до 14 років всі швидко потоваришували і проявили свої сильні сторони в зайнятих ролях. Нам вдалось дуже яскраво відтворити дію закону попиту-пропозиції, силу креативу та важливість вміння продавати.

Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, інтегрувати функції соціальних мереж та аналізувати наш трафік. Ми також передаємо нашим партнерам із соціальних мереж, реклами й аналітики інформацію про те, як ви користуєтеся нашим сайтом.