Junior Achievement Ukraine та СОС Дитячі Містечка Чернівці 27 та 28 липня провели 2-денний навчальний Табір підприємництва для молоді у Чернівцях. Через навчання базовим навичкам з підприємництва, фінансів, планування, економіки юні учасники події створювали та представляли свої міні бізнес проєкти. За результатами їхньої роботи та презентацій були визначені переможці.

Перше місце здобула команда «S.S.Work» з ідеєю сайту і додатку для молоді 14-25 щодо стажування і пошуку першої роботи. Друге місце отримала команда «Helpy?» з проєктом додатку для анонімної психологічної підтримки, щоб боротися з упередженнями щодо роботи з психологами. Третє місце посіла команда «Ecoprs», яка презентувала ідею сонячних зарядних станцій для електромобілів (екологічна енергія).

Спікери:
– Дмитро Лукенчук, засновник мережі фаст фуд OZZY, мережі Йокі в м. Чернівці;
– Ірина Кох, власниця магазину чоловічого одягу «Millionaire” експерт з налаштування таргетингової реклами та продажів в інстаграм;
– Анна Бабенко, національна проєктна координаторка СОС Дитячі містечка в Чернівецькій області, засновниця і керівник маркетингової агенції SMM Апельсин, бізнес-тренерка, ментор.

До журі Табору підприємництва також приєдналися Богдан Лукань, підприємець у VALABI GROUP, інвестор, Генеральний директор філіалу MINIBOSS BUSINESS SCHOOL Чернівці та Галина Ніконова, власниця сімейного бізнесу.

Навчальна подія відбулася за підтримки Департаменту соціальної політики Чернівецької міської ради, Управління у справах сім‘ї та молоді департаменту соціальної політики Чернівецької міської ради, Департаменту соціального захисту населення Чернівецької ОДА та Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА.

Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, інтегрувати функції соціальних мереж та аналізувати наш трафік. Ми також передаємо нашим партнерам із соціальних мереж, реклами й аналітики інформацію про те, як ви користуєтеся нашим сайтом.