Інноваційний Табір

10-11 квітня у Львові пройшов Інноваційний табір, організований Junior Achievement Ukraine, за підтримки швейцарського банку UBS та української компанії Нова пошта.

Завданням учасників було знайти інноваційне рішення бізнес-проблеми — як покращити сервіс клієнтів Нова Пошта, зазначивши при цьому, що ідеї можуть бути будь-які навіть до нових форматів чи бізнес-моделей.

Учні працювали у командах та на завершення представили свої ідеї вирішення бізнес-завдання на розгляд журі.

За результатами голосування журі, куди увійшли представники Нова пошта, Управління освіти Львова, Українського Фонду Стартапів, Львівська торгово-промислова палата та Junior Achievement, третє місце зайняла команда НВК “Школа-економічний ліцей” (ШЕЛ). Учні запропонували впровадити чат із штучним інтелектом Nova AІ, який швидко та ефективно вирішуватиме проблеми клієнта.

Команда учнів із СЗШ № 98 придумала аж 3 пропозиції щодо покращення сервісу Нової пошти: Nova Docs (сервіс для швидкого та безпечного перевезення документів), Nova Pets (послуги із перевезення домашніх улюбленців), а також Bonus (систему накопичення балів у додатку Нової пошти), та посіли друге місце.

Переможцями Інноваційного табору стали учні з гімназії “Євшан”, що запропонували новий формат поштового відділення — “Nova Drive”, який дозволятиме клієнту отримувати посилки без виходу з власного транспорту. Згідно задуму, такий сервіс можна реалізувати як на базі існуючих відділень Нової пошти, так і у форматі окремих відділень на заправках, а також поблизу великих дорожньо-транспортних розв’язок.

Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, інтегрувати функції соціальних мереж та аналізувати наш трафік. Ми також передаємо нашим партнерам із соціальних мереж, реклами й аналітики інформацію про те, як ви користуєтеся нашим сайтом.