Тренінг з проєктного менеджменту

Junior Achievement Ukraine спільно з Інститутом проектного менеджменту — PMI Ukraine Chapter — провели тренінг з проєктного менеджменту «Управління проєктами». Майже 50 студентів стали учасниками тренінгу. Як і попередні тренінги у Львові, даний захід був спрямований на отримання студентами знань щодо основ проєктного менеджменту у практичній роботі, що дозволить їм підвищити свою професійну ефективність у майбутньому.

 

Тренінг проводила Христина Величко, волонтерка РМІ. Христина поділилася власним досвідом реалізації масштабних проєктів, надала рекомендації як розвиватися в даній сфері і професійно зростати.

Активною частиною тренінгу стала робота в командах, де студенти працювали над вирішенням реальних кейсів у сфері проєктного менеджменту. Учасники пропонували цікаві та неординарні рішення непростих ситуацій і мали змогу отримати професійний зворотній зв’язок та рекомендації від тренера Христини.

Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, інтегрувати функції соціальних мереж та аналізувати наш трафік. Ми також передаємо нашим партнерам із соціальних мереж, реклами й аналітики інформацію про те, як ви користуєтеся нашим сайтом.