International Expo-2023

У Каунасі завершився міжнародний студентський ярмарок International Expo-2023, організований Lietuvos Junior Achievement. У ньому взяли участь близько 400 студентів та 100 бізнес-менторів з Болгарії, Латвії, Литви, Іспанії та України, які приїхали до Литви представити свої бізнес-ідеї, власну продукцію та досвід підприємництва.

 

Нашу країну на цьому Міжнародному форумі представляли учнівські команди закладів професійно-технічної освіти з Львівщини та Буковини, бізнес-ідеї яких перемогли на Таборах підприємництва від Junior Achievement Ukraine у Львові та Чернівцях.

Відвідувачі ярмарку, що проходила у найбільшому торгівельно-розважальному центрі міста Kauno Akropolis, могли ознайомитись з продукцією інших українських міні-компаній та придбати:
— аксесуари для одягу від Fancy Belt з Вище професійне училище 3 міста Чернівці;
— солодощі із натуральних сухофруктів та горіхів від Be Sweet з Львівське вище професійне політехнічне училище;
— ароматизовані еко-блокноти з переробленого паперу від “Левчики” з Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу;
— авторські шопери з переробленого джинсу від ShopPers з Новояворівське ВПУ;
— швидкочай від Tea&Go у паперових склянках, які уже містять мембрану з чаєм від Професійний Ліцей Сфери Послуг

Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, інтегрувати функції соціальних мереж та аналізувати наш трафік. Ми також передаємо нашим партнерам із соціальних мереж, реклами й аналітики інформацію про те, як ви користуєтеся нашим сайтом.