Тренінги з основ проєктного менеджменту

3-13 лютого JA Ukraine спільно з Інститутом проектного менеджменту – PMI Ukraine Chapter – провели серію тренінгів з основ проектного менеджменту для студентів Львівський національний університет імені Івана Франка.

 

Більшу половину з близько 400 учасників тренінгу становили внутрішньо переміщені особи. Найбільша кількість студентів походить з Донецької області – 25,5%, Херсонської області – 15%, Запорізької та Харківської областей – по 11%, Миколаївської та Луганської областей – по 8%. Також участь брали студенти з Криму, Дніпра, Полтави, Одеси, Сум та Чернігова.

Проведені тренінги – частина програмної діяльності JA Ukraine, спрямованої на підготовку молоді до кар’єрного успіху на ринку праці через здобуття нових професійних та управлінських навичок. За допомоги тренера PMI Ukraine Chapter Елла Оришака студенти опанували основні принципи застосування елементів проектного менеджменту у практичній роботі, що дозволяє підвищити професійну ефективність.

Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, інтегрувати функції соціальних мереж та аналізувати наш трафік. Ми також передаємо нашим партнерам із соціальних мереж, реклами й аналітики інформацію про те, як ви користуєтеся нашим сайтом.