Запрошуємо українських інноваторів та інноваторок приєднатися до Rebuild Ukraine Workshops, заснованих на преакселераційній програмі ЕІT Jumpstarter. Ці ексклюзивні тренінги, що є частиною проєкту Seeds of Bravery (UASEEDs), покликані посилити підприємницький дух та сприяти розвитку українського інноваційного бізнесу. Ми маємо на меті підвищити потенціал учасників в отриманні підтримки в майбутніх програмах UASEEDs та конкурсах програми Horizon Europe.

Хто може взяти участь?
✅ Українські підприємці та підприємиці, засновники та засновниці проєктів на ранніх стадіях (TRL 0-4);
✅ Студенти та студентки, готові втілити свої інноваційні ідеї в реальність, незалежно від знань у створенні deep-tech або наукомістких стартапів.
✅ Дослідники та дослідниці, які бажають комерціалізувати наукові винаходи або технології з ринковим потенціалом.

 Коли? 27 квітня 2024 року.

Забезпечте собі місце вже сьогодні, заповнивши форму
Відновлюємо, впроваджуємо інновації та досягаємо успіху разом

#EITJumpstarter #EIT #Innovation #EU4UA #StartupAccelerator #SeedsOfBravery #UASEEDs #DeepTech #DeepTechInnovation #EuropeanInnovationCouncil #EIC #UA

Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, інтегрувати функції соціальних мереж та аналізувати наш трафік. Ми також передаємо нашим партнерам із соціальних мереж, реклами й аналітики інформацію про те, як ви користуєтеся нашим сайтом.