Протягом двох днів, 19 та 20 жовтня, у Хмельницьку місцева молодь опановувала підприємницькі навички під опікою успішних бізнесменів регіону. Учасниками навчальної події від ГО Junior Achievement Ukraine (JA Ukraine) стали 88 учнів та 21 вчитель з закладів профтехосвіти Хмельницька та області.

Молодь з навчальних закладів Хмельницького, Волочиська, Деражні, Красиліва, Нетішина, Полонного, Старокостянтинова, Шепетівки, Гриціва, Славути, Теофіполя, Чорного острова, Ярмолинців, Балину, Лісоводів, Плужного здобула знання з підприємництва, зрозуміла, чим відрізняється просто ідея від бізнес-ідеї, навчилася взаємодіяти у команді.

«Табір підприємництва – це навчальний інтенсив для учнів, де за декілька днів можливо отримати базові знання з підприємницької діяльності та опанувати навички, вирішуючи практичні завдання з допомогою бізнес-менторів» – зазначила Віра Другова, менеджерка програм Junior Achievement Ukraine.

Головний принцип роботи Табору підприємництва – це навчання через практику. Для цього його учасники створили команди, які генерували та аналізували свої бізнес-ідеї. У цьому молоді допомагали ментори з успішних компаній регіону. Наставниками були: Оксана Данілова, підприємство з кондиціонування та опалювальні системи, Вікторія Хитрук, компанія «Бембі», виробництво дитячого одягу, Діана Штрейс, рестораторка, Олена Пенкаль, рестораторка, Наталя Москаленко, власниця школи іноземних мов.

Після завершення навчання журі Табору підприємництва визначило його переможців та призерів.

Перше місце здобула команда Pen.Ok” з Ярмолинецького агропромислового центру професійної освіти з бізнес-ідеєю виготовлення декору із залишків деревини і оздоблення його художнім розписом.

Друге місце вибороли учні ВПУ #11 м. Хмельницького з проєктом «Валі». Останній має на меті створення декоративних горщиків для рослин із залишків тканин, гіпсу та води.

Почесне третє місце дісталося ідеї «Power Accums» з виготовлення павер банки із використаних електронних сигарет від учнів Грицівського вищого професійного училища #38.

Всі інші учасники отримали дипломи про проходження навчального курсу «Табір підприємництва» від JA Ukraine, а переможці і призери – цінні нагороди.

Представники організатора ГО Junior Achievement Ukraine висловили вдячність журі. До останнього доєднались: Марʼяна Овчарук, власниця «Soap Stories», приватна миловарня та виробництво натуральної косметики, Ірина Майстерчук, власниця «Мамина ферма», тепличне господарство і доставка продуктів, Катерина Савчук, Агенція розвитку області, Дарія Басюк, директор Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА.

Проєкт фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) і підтримується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH

Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, інтегрувати функції соціальних мереж та аналізувати наш трафік. Ми також передаємо нашим партнерам із соціальних мереж, реклами й аналітики інформацію про те, як ви користуєтеся нашим сайтом.