Провели тренінг “Як викладати курс “Компанія”” для українських викладачів, які переїхали до Литви після початку війни в Україні.
Lietuvos Junior Achievement вчить молодь підприємництву вже 30 років і про наші програми знають у кожному закладі освіти. А оскільки в литовських школах зараз навчається багато українських підлітків та викладають українські вчителі, то JA Литва разом з Junior Achievement Ukraine вирішила впровадити україномовний курс з розвитку підприємницьких навичків “Компанія” для української молоді, яка зараз навчається у Литві.
У тренінгу взяли участь 12 українських викладачів з литовських шкіл Вільнюса, Каунаса та Паневежиса, які невдовзі почнуть впроваджувати програму “Компанія” українською мовою в литовських школах.
Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, інтегрувати функції соціальних мереж та аналізувати наш трафік. Ми також передаємо нашим партнерам із соціальних мереж, реклами й аналітики інформацію про те, як ви користуєтеся нашим сайтом.