participantsPhoto

 


22 та 23 лютого
у Львові відбувся Табір підприємництва для студентів 6 закладів професійно-технічної освіти Львівщини, Буковини та Вінниччини. Протягом двох днів 104 учня та 18 педагогів опановували підприємницькі навички під опікою успішних бізнесменів регіону.

Навчальний Табір відбувся в рамках ініціативи «Бізнес-навички для зростання економіки: навчальні курси для студентів, викладачів професійної освіти та підприємців-початківців», що є частиною програми «Професійна освіта в Україні / Skills4Recovery».

Головний принцип роботи Табору підприємництва – це навчання через практику. Для цього його учасники створили команди, які генерували та аналізували свої бізнес-ідеї. В цьому молоді допомагали ментори з успішних компаній регіону.

«Табір підприємництва» є важливою складовою навчальної програми «Компанія» від Junior Achievement.  Основна ціль цього дводенного інтенсивудопомогти молоді кращепропрацювати власні бізнес-ідеї під наставництвом бізнес-менторів і тренерів таскласти конкретний перелік кроків, за допомогою якого вони зможуть цю бізнес-ідеюреалізувати» – розповіла Віра Другова, менеджерка програм Junior Achievement Ukraine.

Учні взяли участь у воркшопі від Кирила Дядя, президента ЗГО «Центр розвитку карєри «Професіонали», на тему «Дизайн-мислення для створення інновацій», прослухали лекцію Ярини Мірко, співзасновниці тренінгової агенції «Spektr»,  «Чому підприємництво – це відповідь на твої мрії?» та мали нагоду поспілкуватися з Владою Бедратою під час мотивуючої лекції.

Вчителі мали не менш насичену програму. Протягом двох днів отримали поради щодо організації діяльності міні-компаній, практикувались в обліку та фінансовому плануванні навчального проєкту, дізнались про особливості підготовки до міжнародної сертифікації ESP учасників програми та ознайомилися з особливостями проведення і підготовки до ряду майбутній подій, які є частиною навчального плану програми «Компанія». Зокремайдеться про регіональні учнівські ярмарки «Junior EXPO», місцеві конкурси учнівськихбізнес-проєктів і всеукраїнський національний конкурс «JA Компанія 2024 року».

Після завершення навчання журі Табору підприємництва визначило його переможців та призерів. До складу журі також увійшли: Володимир Гавреш, співзасновник та директор ТзОВ “Укрдревексім“, Влада Бедрата, бізнес-медіаторка, Ілля Верхоляк, власник ТМ “Юрашки, Надія Гаталяк, засновниця косметичного бренду натуральної косметики Boitier124.

За результатами вибору журі 3 місце посіла навчальна компанія «Neon Shop», яка презентувала бізнес-ідею виготовлення аксесуарів для дому з неону.

2 місце отримала команда  «Battery Admin», яка запропонувала бізнес-ідею створення павербанків із зарядних блоків електронних сигарет.

Переможцями стали студенти з міні-компанії «Feel Touch». Їх бізнес-проєкт передбачає створення пристроїв, які дозволяють людям без кінцівок керувати гаджетами.

Всі інші учасники отримали дипломи про проходження навчального курсу «Табір підприємництва» від JA Ukraine, а переможці і призери – цінні нагороди.

Наступний етап проєкту «Бізнес-навички для зростання економіки» передбачає ще два Табори підприємництва для студентів, реєстрацію навчальних міні-компаній, участь в учнівських ярмарках.

Ініціатива «Бізнес-навички для зростання економіки: навчальні курси для студентів, викладачів професійної освіти та підприємців-початківців» впроваджується ГО JuniorAchievement Ukraine в рамках програми «Професійна освіта в Україні / Skills4Recovery», яка реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, що діє за дорученням Федерального Уряду Німеччини.

Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, інтегрувати функції соціальних мереж та аналізувати наш трафік. Ми також передаємо нашим партнерам із соціальних мереж, реклами й аналітики інформацію про те, як ви користуєтеся нашим сайтом.