Girls Go Circular – курс з цифрової освіти для українських школярів повертається

Навчальна програма з розвитку підприємницьких та лідерських навичок для дівчат Girls Go Circular (GGC) знову в Україні! Зважаючи на успіх минулорічного проекту, Junior Achievement Europe та Європейський інститут технологій EIT продовжили співпрацю з ГО Junior Achievement Ukraine ще на три роки.

6 травня 2023 року розпочалась нова серія тренінгів. Перше навчання у цьому році відбулося у місті Томашпіль Вінницької області. 44 учасниці і учасники навчалися цифровим та підприємницьким навичкам, а також особливостям економіки замкненого циклу, яка заснована на відновленні та раціональному споживанні ресурсів.

«Нашій організації довірили у цьому році масштабувати навчальні тренінги у нові регіони. Якщо у 2022 році курс пройшли більше 100 учасниць у 4 містах України. То у 2023 році плани набагато грандіозніші. Ми очікуємо охопити програмами GGC близько 1000 учасниць з Одеської, Вінницької, Закарпатської, Івано-Франківської, Полтавської, Хмельницької, Дніпропетровської, Київської та інших областей України» – розповіла про розвиток навчальної ініціативи у 2023 році Ірина Демко, менеджерка програм JA Ukraine.

Наступні тренінги відбудуться:
– 12 травня 2023 року м. Бородянка Київської обл.
– 18-19 травня 2023 року м. Томашпіль Вінницької обл.

Нагадаємо, що програма Girls Go Circular розроблена для школярок віком 14-19 років, і реалізується в Україні завдяки співпраці Junior Achievement Ukraine та ГО «Дівчата».

Проєкт впроваджується під координацією Європейського інституту інновацій та технологій (EIT) – EIT RawMaterials.

Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, інтегрувати функції соціальних мереж та аналізувати наш трафік. Ми також передаємо нашим партнерам із соціальних мереж, реклами й аналітики інформацію про те, як ви користуєтеся нашим сайтом.