У Львові пройшов перший в Україні Ярмарок молодіжного підприємництва — JUNIOR EXPO!

23 квітня у Львові пройшов перший в Україні Ярмарок молодіжного підприємництва — JUNIOR EXPO!

235 учасників з 36 професійно-технічних закладів освіти та профільних коледжів Львівської та Чернівецької областей відчули себе справжніми підприємцями: презентували міні-компанії та продукцію, над якими працювали майже рік!

JUNIOR EXPO 2023 — це неймовірний вир емоцій, натхнення та крутого досвіду для кожного!

Дякуємо вчителям та учням за те, що дійшли до цього етапу у програмі “Компанія” та не зійшли з дистанції, незважаючи на всі виклики та перепони.

Далі — 26 травня всі міні-компанії чекатиме Національний Конкурс, переможці якого уже влітку представлятимуть Україну у Туреччині на Фестивалі молодіжного підприємництва GEN_E 2023.

Дякуємо Львівська обласна державна адміністрація, Львівська міська рада, Департамент освіти і науки Львівської ОДА, Департамент освіти і науки Чернівецької обласної військової адміністрації, Управління освіти Львова, Профтехосвіта Львівщини за підтримку та допомогу в організації!

Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, інтегрувати функції соціальних мереж та аналізувати наш трафік. Ми також передаємо нашим партнерам із соціальних мереж, реклами й аналітики інформацію про те, як ви користуєтеся нашим сайтом.