Гриф Міністерства освіти і науки України


Навчальна програма курсу Junior Achievement з підприємництва “Компанія” отримала гриф Міністерства освіти і науки України.

За результатами розгляду експертною комісією з економіки, підприємливості та фінансової грамотності навчальну програму було схвалено для використання в освітньому процесі.

Програма “Компанія” 2022-2023 триває у закладах професійно-технічної освіти у Львівській та Чернівецькій областях.

Уперше програма стартувала у 1919 році та діє до сьогодні. Її учні по всьому світу отримують практичний досвід: вміння працювати в команді, лідерські та презентаційні навички, досвід планування та здійснення фінансового контролю. Це чудова підготовка до старту успішної кар’єри.

Під час навчання, молоді допомагають волонтери-консультанти, які є представниками діючого бізнесу. Вони координують студентські компанії та надають менторську підтримку в процесі роботи.

Після завершення програми «Компанія», учням надається можливість отримати міжнародний «Сертифікат підприємницьких компетенцій» (Entrepreneurial Skills Pass, ESP), який за результатами екзамену підтверджує успішне засвоєння підприємницьких навичок.

Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, інтегрувати функції соціальних мереж та аналізувати наш трафік. Ми також передаємо нашим партнерам із соціальних мереж, реклами й аналітики інформацію про те, як ви користуєтеся нашим сайтом.