Junior Achievement Ukraine підписала Меморандум про співпрацю з департаментом освіти і науки ЛОДА

Наша організація підписала Меморандум про співпрацю з департаментом освіти і науки Львівської обласної державною адміністрації!
 
Андрій Турак, директор з розвитку Junior Achievement Ukraine та Олег Паска, директор департаменту освіти і науки ЛОДА, підписали документ, що підтверджує всебічну підтримку впровадження навчальних програм від JA Ukraine у Львівській області і наміри про подальше партнерство.
 
«Драйвити активну молодь, навчати підприємництву, давати важливі корисні професійні навички – це те, що мережа Junior Achievement робить у всьому світі більше, ніж сто років. Ми усвідомлюємо, що в цей нелегкий час особливо важливо давати поштовх і всебічну підтримку молодим українцям. Адже це саме ті люди, які відбудують і розвиватимуть успішну Україну» – зазначив Андрій Турак.
 
Дякуємо департаменту освіти Львівської ОВА за активну і продуктивну співпрацю!
Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, інтегрувати функції соціальних мереж та аналізувати наш трафік. Ми також передаємо нашим партнерам із соціальних мереж, реклами й аналітики інформацію про те, як ви користуєтеся нашим сайтом.