Курс з цифрової освіти для українських школярів продовжує роботу у 2024 році

Навчальна програма з розвитку підприємницьких та лідерських навичок для дівчат Girls Go Circular (GGC) продовжує роботу в Україні. Перші два тренінги у 2024 році відбулись для майже 80 учениць міста Ірпінь, Київської області.

Учасниці тренінгів ознайомилися із основними принципами безпеки в інтернеті, мереживним етикетом, економікою замкненого циклу та відповідального споживання. Такі заходи дають можливість дітям отримати навички з ведення бізнесу та підприємництва, а також розвинути креативність, лідерство та навички комунікації.

«Навчальна ініціатива GGC дає можливість повірити в себе, і усвідомити, що точні науки можуть дати фундамент до успішної реалізації найсміливіших кар’єрних і бізнес амбіцій», – розповідає про проєкт Ірина Демко, проєктна менеджерка Junior Achievement Ukraine. –

За результатами навчання учасники отримали сертифікати про проходження тренінгу в межах курсу GirlsGoCircular.

У 2024 році організатори планують охопити офлайн навчанням понад 1500 учасниць з Вінницької, Одеської, Тернопільської, Івано-Франківської, Сумської, Львівської, Закарпатської, Чернівецької та Київської областей.

Girls Go Circular – це освітній проєкт, що фінансується ЄС і навчає дівчат віком 14-19 років з усієї Європи цифровим та підприємницьким навичкам за допомогою програми онлайн-навчання про циркулярну економіку. В основі проєкту лежить Циркулярний навчальний простір (CLS) – платформа онлайн-навчання, яка пропонує студентам можливість поглибити свої знання про циркулярну економіку, набуваючи при цьому цифрових компетенцій.

В Україні програма GGC впроваджується, крім використання платформи онлайн-навчання, шляхом проведення одноденних офлайн-тренінгів. Тренери JA Ukraine з отриманої методичної підтримки розробили навчальні курси з циркулярної економіки для проведення відповідних тренінгів.

Ініціатива Girls Go Circular розпочалась у 2020 році з пілотного проєкту в шести європейських країнах – Болгарії, Греції, Італії, Португалії, Румунії та Сербії. У 2021 році до проєкту приєдналися Угорщина, Північна Македонія та Польща; у 2022 році Girls Go Circular розширився ще на три країни – Литву, Словенію та Україну, збільшивши загальне охоплення до 12 європейських країн.

Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, інтегрувати функції соціальних мереж та аналізувати наш трафік. Ми також передаємо нашим партнерам із соціальних мереж, реклами й аналітики інформацію про те, як ви користуєтеся нашим сайтом.