У Полтаві 80 учнів опановували навички з підприємництва

15 та 16 лютого у Полтаві відбувся Табір Підприємництва для старшокласників з міських закладів освіти. Молодь Полтави опановувала підприємницькі навички під наставництвом успішних бізнесменів регіону.

Учасниками цієї навчальної події від ГО Junior Achievement Ukraine (JA Ukraine) та Полтавської міської ради стали близько 80 учнів з 17 шкіл міста.

«Програми з підприємництва Junior Achievement – це можливість для молоді змінити напрям розвитку свого подальшого життя. Тут діти опановують бізнес навички, змінюють своє мислення, вчаться думати як підприємці», – розповіла Єлизавета Міленіна, менеджерка програм Junior Achievement Ukraine.

Молодь поспілкувалась із заступницями міського голови Полтави Ольгою Величко та Лесею Марталішвілі.

«Фінансова грамотність є важливою складовою реформи Нової української школи. І цей табір допомагає нашим дітям крокувати в правильному напрямку, розвиваючи важливі навички», – зазначила Ольга Величко, заступниця міського голови Полтави.

Також власним підприємницьким досвідом поділилась Катерина Ямщикова, Секретар Полтавської міської ради, в.о. міського голови Полтави.

Головний принцип роботи Табору підприємництва – це навчання через практику. Для цього його учасники створили команди, які генерували та аналізували свої бізнес-ідеї. В цьому молоді допомагали ментори з успішних компаній регіону: Віталій Дмитрієв, власник, голова Наглядової Ради Асоціації KONSORT, Олександр Доценко, комерційний директор компанії “Аврора Мультимаркет”. Також, цінними порадами з розвитку бізнес-ідей поділилась Людмила Свистун, к.е.н., доцент Національного університету “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка “.

Після завершення навчання журі Табору підприємництва визначило його переможців та призерів з поміж 10 учнівських команд.

3 місце посіла команда Wash World з ідеєю мережі пралень, в яких є можливість за доступним прайсом скористатись послугами прання, сушки речей, а також сходити в душ.

2 місце отримала бізнес-ідея команди SkillsUp – це освітня платформа, яка стане найбільшою українською відкритою платформою онлайн-курсів для різних вікових та професійних груп.

Переможцями стала команда LEAP NMT. Їх бізнес-ідея – це бюджетні курси підготовки до НМТ для старшокласників, в офлайн та онлайн форматі, та створення якісного україномовного освітнього контенту для учнів.

Всі учасники отримали дипломи про проходження навчального курсу «Табір підприємництва», подарунки від мережі «Аврора», а переможці і призери – цінні нагороди від JA Ukraine.

Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, інтегрувати функції соціальних мереж та аналізувати наш трафік. Ми також передаємо нашим партнерам із соціальних мереж, реклами й аналітики інформацію про те, як ви користуєтеся нашим сайтом.