Нове партнерство JA Europe та компанії SAP підвищить готовність європейської молоді до працевлаштування

Для збільшення потенціалу майбутньої робочої сили в Європі, SAP і JA Europe оголошують про початок співпраці, метою якої є надихнути понад 9000 студентів віком від 15 до 24 років у 8 країнах Європи.

Обидві організації поділяють бачення майбутнього, де молодь матиме відповідні навички та мислення для створення процвітаючих спільнот, а також впевненість, що STEM та підприємницькі здібності зіграють ключову роль у підготовці наступного покоління до роботи в глобальній економіці.

Інноваційний, практичний підхід поєднає технологічні компетенції SAP та досвід JA Europe у молодіжному підприємництві та освіті, щоб студенти могли отримати реальні навички та вивчати підприємництво як ефективний шлях розвитку кар’єри.

Сальваторе Нігро, генеральний директор JA Europe, прокоментував: «Вкрай важливо не лише навчати європейську молодь, але й забезпечити її інтеграцію у світ праці після закінчення навчання. Завдяки цій співпраці з SAP ми прагнемо якомога ширше відкривати кар’єрні можливості, розвиваючи підприємництво, фінансову грамотність і навички STEM у студентів, щоб підготувати їх до працевлаштування. Оскільки готовність до роботи вимагає широкого набору навичок, ми переконані, що навчальний досвід, який ми розробляємо з SAP, надасть європейській молоді потрібні компетенції, щоб скористатися можливостями цифрової та зеленої економіки, забезпечуючи при цьому позитивний вплив на суспільство».

Діана Філіп, заступник генерального директора та директор з розвитку JA Europe, додала: «Ми раді розпочати нову подорож разом із SAP, оскільки об’єднання наших зусиль розширить можливості європейської молоді. Справжня сила партнерства полягає в спільних цінностях і єдиному баченні. Разом ми починаємо проєкт, який має величезний потенціал у сприянні готовності молодих європейців до роботи для впевненого майбутнього».

Компанії планують охопити загалом 9377 молодих європейців у поточному 2023-2024 академічному році за підтримки 259 волонтерів SAP, які супроводжуватимуть навчання.

«У SAP ми віримо, що сучасні екологічні та соціальні виклики тісно взаємопов’язані, і їх потрібно розглядати цілісно», — зазначила Клер Гілліссен-Дюваль, старший директор з корпоративної соціальної відповідальності SAP у регіоні EMEA та MEE.

«JA Europe є провідною організацією та частиною глобальної мережі JA Worldwide, яка надає молоді практичне навчання підприємництву, готовності до працевлаштування та фінансовій обізнаності на основі реального досвіду. Серія заходів JA служить каталізатором змін, забезпечуючи платформу для розширення можливостей молодих підприємців для подолання труднощів, що сприяє довгостроковому впливу та створює справедливий доступ до економічних можливостей, освіти та роботи. Разом із Junior Achievement наше майбутнє, безсумнівно, у правильних руках», – підсумувала Клер Гілліссен-Дюваль.

Партнерство SAP і Junior Achievement активно розвивається і в Україні. Керівна директорка SAP Ukraine, Ганна Мікулицька, приєдналася до складу наглядової ради JA Ukraine. Завдяки партнерству наших двох організацій, 2 тисячі молодих людей залучено до навчання підприємництву у 2023/24 навчальному році. Навчальний процес за програмою Junior Achievement «Компанія» підтримуватимуть ментори від SAP Ukraine.

Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, інтегрувати функції соціальних мереж та аналізувати наш трафік. Ми також передаємо нашим партнерам із соціальних мереж, реклами й аналітики інформацію про те, як ви користуєтеся нашим сайтом.