Підприємлива молодь Київщини вчилась бізнесу у Києві

Протягом двох днів, 25 та 26 січня, у Києві молодь з 2 регіонів опановувала підприємницькі навички під опікою успішних бізнесменів регіону. Учасниками навчальної події від ГО Junior Achievement Ukraine (JA Ukraine) стали 83 учня та 22 вчителя з закладів профтехосвіти Київщини (18 профтехів) та Дніпропетровщини (1 профтех).

Молодь з навчальних закладів області здобула знання з підприємництва, зрозуміла, чим відрізняється просто ідея від бізнес-ідеї, навчилася взаємодіяти у команді. У 2023-2024 навчальному році міжнародні програми запрацювали у закладах профтехосвіти та коледжах в таких містах як Біла Церква, Богуслав, Бориспіль, Бровари, Березань, Васильків, Ірпінь, Переяслав, Ржищів, Сквира, Тараща, Тетіїв, Фастів, селищах Бородянка, Володарка, Рокитне, селах Катюжанка, Стрітівка.

«Практичні заняття – це важлива складова наших навчальних програм. Під час Табору підприємництва учасники гуртуються у команди, спільно виконують поставлені завдання, вчаться взаємодіят один з одними. А бізнес-ментори спрямовують учнів, допомагають викрісталізувати їх ідеї. Фактично, за два дні інтенсиву молодь змінює уявлення про власні сили», – розповіла Єлизавета Міленіна, менеджерка програм Junior Achievement Ukraine.

Особливістю Табору підприємництва у Києві стала розробка промо ідей для вже зареєстрованих учнівських міні-компаній. В цьому молоді допомагали ментори з успішних компаній регіону. Наставницями були: Калашнікова Наталія, арткоуч, спеціалістка з нейрографіки, авторка та ведуча психологічних, трансформаційних та бізнес-ігор, тренерка з дебатного мистецтва, власниця інтернет-магазину подарунків ручної роботи «GfS», Ящинська Оксана, власниця бухгалтерської аутсорс компанії, Бойченко Олена, співвласниця в групі компаній ЛІРА, Мірзоєва Ольга, продюсерка, Насирова Світлана, бізнес-тренерка.

Після завершення навчання журі Табору підприємництва визначило його переможців та призерів.

Перше місце зайняла компанія «Animators&Speakers company» з ідеєю надання анімаційних та інших розважальних послуг: тематичні шоу, квести, квізи, вітання зі святами, заняття танцями та інше з Ірпінського фахового коледжу економіки та права.

 

Друге місце завоювала компанія «Свічка-медитація» з проєктом створення арома-свічки, на яку нанесено посилання на аудіо-медитацію КЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж».

 

Почесне третє місце здобула компанія «P.S. EMOTIONS» з ідеєю виготовлення постерів, шокобоксів, брендованого шоколаду та іншої друкованої продукції Ржищівського фахового коледжу будівництва та економіки.

 

Всі інші учасники отримали дипломи про проходження навчального курсу «Табір підприємництва» від JA Ukraine, а переможці і призери – цінні нагороди.

Представники організатора ГО Junior Achievement Ukraine висловили вдячність журі. До останнього доєднались: Гаркавенко Зоя, засновниця “Академії професійного розвитку”, Репецька Марина, Business Development компанії SAP, Бечко Анна, юрист АТ “Сітібанк”, Ладика Лілія, Директор департаменту з розвитку партнерської мережі компанії “Метлайф”, Шапіро Ян, стартап експерт, засновник “U-Nation”.

Нагадаємо, у 2023-2024 навчальному році міжнародні програми Junior Achievement запровадили 33 заклади професійно-технічної освіти та коледжів області.

Проєкт фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) і підтримується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, інтегрувати функції соціальних мереж та аналізувати наш трафік. Ми також передаємо нашим партнерам із соціальних мереж, реклами й аналітики інформацію про те, як ви користуєтеся нашим сайтом.