У Києві продовжується перший етап європейської програми з соціального підприємництва для молоді

1 та 2 лютого у Києві 35 педагогів, які представили 17 закладів освіти з 9 регіонів, взяли участь у дводенному інтенсиві. Це другий тренінг, який продовжує європейський проєкт для молоді EU4Youth «Відбудова через соціальне підприємництво» в Україні.

Як і під час першого тренінгу у Львові, протягом двох днів учасники мали низку корисних лекцій та воркшопів від практикуючих фахівців: ознайомилися з роллю соціального підприємництва у відбудові України, дізнались про успішні приклади місцевих соціальних компаній, обговорили проблеми, які можуть вирішувати останні, мали практичні заняття з пошуку бізнес-ідей та їх аналізу, здобули знання про маркетингову стратегію, особливості фінансової стратегії і оподаткування соціальних підприємств.

«Цей тренінг ще раз підкреслив, що проєкт зібрав потужну команду фахівців в галузях, дотичних до підприємництва та бізнес-планування. Це люди, які прагнуть створювати можливості для студентів. Ми дуже раді, що наші цінності співпадають», – поділилась враженнями про захід Єлизавета Міленіна, менеджерка програм Junior Achievement Ukraine. «Дуже мотивує, коли ініціатива долучитись до проєкту йде від викладачів напряму, а не тільки від закладу. Ще більше надихають випадки, коли студенти самостійно шукають викладачів, які працюватимуть з ними, аби приєднатись до проєкту. Такий рівень довіри є величезним джерелом енергії для нашої команди».

Після тренінгу педагоги-учасники проєкту спільно зі своїми студентами почнуть працювати над бізнес-ідеями. Далі команди з різних освітніх закладів представлятимуть власні бізнес-плани на конкурсі у всеукраїнському стартап акселераторі. Очікується понад 70 команд, та більше 700 учасників. Загалом заявку на участь у проєкті подали 44 заклади освіти з 16 регіонів.

Після завершення заходу всі учасники отримали сертифікати про проходження тренінгу у проєкті EU4Youth.

До кінця липня в рамках першого етапу проєкту також пройде низка навчальних Таборів підприємництва для студентів-учасників ініціативи.

Про Ініціативу: працює за підтримки Європейського Союзу, Міністерства закордонних справ Литви та інших партнерських організацій. Проєкт EU4Youth «Відбудова через соціальне підприємництво» має на меті надати більше 2100 молодих людей в 3 країнах (Україна, Грузія, Молдова) інструменти, необхідні для стимулювання впливу на суспільство та економічні перетворення всередині своїх націй. Це дворічний проєкт, з серпня 2023 року по липень 2025 року, який приділятиме особливу увагу соціальному підприємництву та створенню сприятливої екосистеми для його розвитку

Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, інтегрувати функції соціальних мереж та аналізувати наш трафік. Ми також передаємо нашим партнерам із соціальних мереж, реклами й аналітики інформацію про те, як ви користуєтеся нашим сайтом.