Понад 20 викладачів закладів ПТО Прикарпаття продовжили опановувати міжнародну програму з підприємництва

12 грудня в Івано-Франківську 23 викладача з 19 закладів професійно-технічної освіти області підвищували свою професійну майстерність з викладання міжнародного навчального курсу з підприємництва.

Заступник директора Департамент освіти і науки Івано-Франківської ОДА Ігор Гаврилюк відвідав захід і у своєму виступі наголосив на важливості розвитку підприємницьких навичок у здобувачів закладів профтехосвіти.

Під час навчання педагоги ознайомилися з особливостями проведення і підготовки до ряду майбутній подій, які є частиною навчального плану програми «Компанія». Зокрема йдеться про регіональні учнівські ярмарки «Junior EXPO», місцеві конкурси учнівських бізнес-проєктів і всеукраїнський національний конкурс «JA Компанія 2024 року». Також відбулось практичне заняття на тему фінансів та обліку міні-компаній.

«Учнівські міні-компанії вже почали випуск перших зразків власної продукції. Тому важливо підготувати учасників курсу до майбутніх публічних подій. Адже успіх будь-кого підприємства це не тільки оригінальний цікавий корисний товар чи послуга, але і потреба майстерно представити власний проєкт», – розповідає Віра Другова, менеджерка програм JA Ukraine.

Особливістю цьогорічних тренінгів для педагогів є участь у них викладачів, що успішно реалізували курс «Компанія» у своїх навчальних закладах у 2022-2023 навчальному році. Педагоги діляться своїм досвідом з колегами, розказують про особливості практичної реалізації навчальної програми, а також дають поради як можна краще організувати діяльність учнівської міні-компанії.

У результаті тренінгу кожен викладач отримав сертифікат про проходження навчання, а також багато позитивних емоцій від спільної роботи.

Наступні тренінги відбудуться у Львові та Тернополі в кінці січня 2024 року.

Нагадаємо, у 2023-2024 році 19 закладів профтехосвіти Прикарпаття запровадили міжнародний курс з підприємництва «Компанія» у власний навчальний план.

Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, інтегрувати функції соціальних мереж та аналізувати наш трафік. Ми також передаємо нашим партнерам із соціальних мереж, реклами й аналітики інформацію про те, як ви користуєтеся нашим сайтом.