Тренінг для викладачів з 4 областей: розпочалась друга хвиля опановування методики викладання міжнародної програми з підприємництва

Команда Junior Achievement Ukraine провела тренінг для викладачів програми “Компанія” у Хмельницькому. 31 викладач з Хмельницької, Дніпропетровської, Вінницької та Полтавської областей підвищував свою професійну майстерність з викладання міжнародного навчального курсу з підприємництва

Під час навчання педагоги ознайомилися з особливостями проведення і підготовки до ряду майбутній подій, які є частиною навчального плану програми «Компанія». Зокрема йдеться про регіональні учнівські ярмарки «Junior EXPO», місцеві конкурси учнівських бізнес-проєктів і всеукраїнський національний конкурс «JA Компанія 2024 року».

«Ми розпочали другу хвилю тренінгів для викладачів програми «Компанія». Учнівські міні-компанії вже розпочали випуск перших зразків власної продукції. Тому важливо підготувати учасників курсу до майбутніх відкритих подій. Адже успіх будь-кого підприємства це не тільки оригінальний цікавий корисний товар чи послуга, але і потреба майстерно представити, презентувати власний проєкт», – розповідає Віра Другова, менеджерка програм JA Ukraine.

Особливістю цьогорічних тренінгів для педагогів є участь у них викладачів, що успішно реалізували курс «Компанія» у своїх навчальних закладах у 2022-2023 навчальному році. Педагоги діляться своїм досвідом з колегами, розказують про особливості практичної реалізації навчальної програми, а також дають поради як можна краще організувати діяльність навчальної компанії.

У результаті тренінгу кожен викладач отримав сертифікат про проходження навчання, а також багато позитивних емоцій від спільної роботи.

Нагадаємо, у 2023-2024 році 22 навчальні заклади Хмельниччини запроваджують міжнародний курс з підприємництва «Компанія» у власний навчальний план.

Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, інтегрувати функції соціальних мереж та аналізувати наш трафік. Ми також передаємо нашим партнерам із соціальних мереж, реклами й аналітики інформацію про те, як ви користуєтеся нашим сайтом.