Skills4Recovery та JA Ukraine провели завершальний ярмарок молодіжного підприємництва Junior EXPO-2024 у Львові

Захід відбувся 29 квітня у Львові та зібрав понад 200 учасників, серед яких були команди з 33 заклади професійної (професійно-технічної), фахової вищої та передвищої освіти Львівської та Дніпропетровської областей.. Зокрема, участь взяли 10 мінікомпаній з проєкту розвитку підприємницьких навичок «Бізнес-навички для зростання економіки», що впроваджується в межах програми «Професійна освіта в Україні/Skills4Recovery».

Ярмарок молодіжного підприємництва є одним із важливих складових курсу «Компанія». Навчальний ефект від таких ярмарків полягає в можливості для учнів на практиці застосувати навички: презентувати продукцію, робити продажі, практикувати ділове спілкування та перемовини. А міжрегіональний склад учасників дає можливість обмінятися ідеями та досвідом з однолітками з інших областей.

«Другий рік поспіль наша команда проводить ярмарок молодіжного підприємництва Junior EXPO у Львові. Львівщина є лідером впровадження навчальної програми з підприємництва «Компанія» від Junior Achievement в Україні. До порівняння: у 2023 році Львівщина представила 24 мінікомпанії з 22 навчальних закладів, а у 2024 році таких проєктів стало 45. Їх створили на базі 36 навчальних закладів області, завдяки чому здобувачі освіти розвивають свої бізнес-ідеї та здобувають актуальні підприємницькі навички на практиці»», – зазначила Віра Другова, менеджерка програм JA Ukraine.

На ярмарку Junior EXPO-2024 у Львові учні відчули себе справжніми підприємцями: вони презентували свої мінікомпанії та власну продукцію. Молоді підприємці представили товари та послуги різних категорій:
– натуральні солодощі (Майстерня солодощів “YUMMYK”);
– телеграм-боти, додатки, сайти для організації та автоматизації процесу купівлі товарів в інтернет-магазинах (WebPandas);
– неонові нічники, вази, декор (_neon_shoр_);
– блоки живлення (Battery Admin);
– компʼютерна миша для людей з інвалідністю або втраченими кінцівками (Feel Touch);
– захисні перфоровані накладки для надання домедичної допомоги під час травми ока, виготовлені на 3D принтері (Wound Body);
– тістечка моті (Young Creators);
– натуральний зефір (Львівські зефірки);
– шопери (Made in style);
– горішки з еко начинками (NUTTS MAKERS).

Також учасники ярмарку провели для відвідувачів авторські майстер-класи.

Наступним етапом проєкту стане регіональний відбір кращих мінікомпаній у кожній області. У травні фіналісти наступного етапу змагатимуться на всеукраїнському конкурсі «JA компанія року 2024» за перше місце і право представляти Україну на європейському фестивалі підприємництва Gen-E в Італії.

Нагадаємо, у 2024 році подібні ярмарки відбулися в Івано-Франківську (31 березня), Хмельницькому (14 квітня), Чернівцях (20 квітня) та Києві (21 квітня). Загалом у п`яти ярмарках взяли участь 207 мінікомпаній зі 142 закладів професійної (професійно-технічної), фахової вищої та передвищої освіти Вінницької, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Полтавської, Тернопільської, Хмельницької Чернівецької областей та міста Києва. Протягом місяця учасниками ярмарків стали понад 1000 осіб – учні та вчителі закладів освіти, які долучились до курсу з підприємництва на базі програми «Компанія».

Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, інтегрувати функції соціальних мереж та аналізувати наш трафік. Ми також передаємо нашим партнерам із соціальних мереж, реклами й аналітики інформацію про те, як ви користуєтеся нашим сайтом.