Тренінг з проєктного менеджменту провели у Чернівцях

Сьогодні у Чернівцях Junior Achievement Ukraine спільно з Інститутом проектного менеджменту — PMI Ukraine Chapter — провели тренінг з проєктного менеджменту «Управління проєктами».

Майже 50 студентів стали учасниками тренінгу. Як і попередні тренінги у Львові, даний захід був спрямований на отримання студентами знань щодо основ проєктного менеджменту у практичній роботі, що дозволить їм підвищити свою професійну ефективність у майбутньому.

Тренінг проводила Христина Величко, волонтерка РМІ. Христина поділилася власним досвідом реалізації масштабних проєктів, надала рекомендації як розвиватися в даній сфері і професійно зростати.

Активною частиною тренінгу стала робота в командах, де студенти працювали над вирішенням реальних кейсів у сфері проєктного менеджменту. Учасники пропонували цікаві та неординарні рішення непростих ситуацій і мали змогу отримати професійний зворотній зв’язок та рекомендації від тренера Христини.

Директорка Департаменту освіти ЧОДА Оксана Сакрієр привітала учасників із успішним завершенням тренінгу та вручила сертифікати про завершення навчання.

Дякуємо освітньому фонду PMIEF за підтримку корисної навчальної ініціативи та Департамент освіти і науки Чернівецької обласної військової адміністрації за допомогу в організації заходу!

Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, інтегрувати функції соціальних мереж та аналізувати наш трафік. Ми також передаємо нашим партнерам із соціальних мереж, реклами й аналітики інформацію про те, як ви користуєтеся нашим сайтом.